ENGLISH

גילגולים קודמים

תכונות האופי לפי השם   מהו יעודך?   תחזית שנה אישית   תחזית חודש אישי   תחזית יום אישי   משמעות יום הלידה   מה היית בגלגול הקודם   מי אתה באהבה ?   האות ראשונה בשמך ומשמעותה   התאמה זוגית

מהו גורלך ? מהי הסיבה לחייך?

 

ע"י מפה אסטרולוגית וקריאה בקלפים ניתן להגיע ולהבין מה קרה לך בגילגול הקודם ואיך ניתן לאזן את חייך בגילגול הזה.

 

מה היינו בגלגול הקודם??? (מאת ליה לואיס) 19.12.10

 

עבור כל אחד מאיתנו ניתן לחשב מס' קארמתי שחושף את העבר הרחוק שלנו ,

מהו הוא אותו עבר ואיך הוא משפיע לחיינו כאן ועכשיו?

יש. יש משהו נחבא בנו שמתגלה בחיינו כשאלות ללא תשובה, או כ"חורים שחורים" תמוהים.

לדוגמא:

-איך ילד בן 3-4 כבר יודע לנגן בפסנתר כשדרוש לכך הרבה זמן וניסיון לימוד? מאין כישרון זה מגיע?

-או איך אדם יכול לדבר שפה עתיקה שלא חי במקום ולא מכיר אותה או למד אותה?

תשובות לכך ניתן להבין רק בחקר גלגול הנשמה.

ובכן מה באנו לתקן בגלגול זה?

לפניכם מערכת של  של מספרים מ1 עד 9 שמראה לנו את הגלגול הקודם ועוד מערכת של מספרים  מ1 עד 9 שמראה לנו את התיקון או יותר נכון את האיזון אליו נגיע ונשאף בגלגול הזה.

מספרי הגלגול הקודם שלך-

כל אחד יבחר לו את המספר שלו על פי יום הלידה או סיכום ספרות יום לידתו. לדוגמא לנולדים ב24 לחודש ילכו למספר 6. (2+4=6)

"האגואיסט" - גלגול מספר 1

לנולדים ביום מספר 1 או 10 או 19 או 28 לחודש, בעבר היית שקוע בעצמך עד אגואיסטיות מושלמת, דאגת לעצמך בלבד, והתרכזת בשאיפותיך והגשמת רצונותיך מבלי להתחשב באחרים. היית אגואיסט ואגוצנטרי. תחרותי ולא יודע להפסיד בכבוד. השאיפה שלך לכבוד  לא עזרה לך והצלחת לרמוס רגשותיהם של אחרים. לא ידעת להעניק יותר מאשר מחמאות לעצמך ורוב הסיכויים שנשארת מאוד בודד.

ה" רגשי "- גלגול מספר 2

לאלה שנולדו ב- 2,11, 20 ,29 לחודש.בעבר הייתם קוץ ב"תחת", נדבקתם לחברים לבן בת זוג, אימא, או כל מי שהיה קרוב לכם, לא הצלחתם להסתדר לבד, ואישיותכם הייתה משתנה לפי אלה שהתקרבתם אליו. הייתם קטנוניים ומכל דבר קטן השתנה לכם מצב הרוח. לא יציבים רגשית ולא יציבים נפשית. אפילו לא הלכתם לשירותים לבד! לקחתם ללב כל דבר קטן ונכנסתם לדיכאונות משתנים. רוב הסיכויים שפשוט חנקתם את אלה שאיתכם. "רגשי" היא המילה הנכונה. גם לא אמרתם ישירות דבר. היה צריך להבין אתכם לפי הפרצוף.עדינים ומעודנים.

 "הילד הנצחי" - גלגול מספר 3

לנולדים ביום הלידה, ה-3 לחודש, ה-12 לחודש, 21, ן30,

בגלגול קודם – בעבר היית ילד של החיים ולא רצית להתבגר או לקחת אחריות, חייכת לחיים , לקחת הכול בקלות בלתי נסבלת ובאופטימיות יתר, היו הימורים שתייה וסמים ובגידות,  לא יצאת מזה וחשבת שעדין המזל לצידך ומותר לך. העזת בחוצפתך להגיד הכול בפנים והעלבת אחרים. לא לקחת אחריות על חייך אישה או ילדים. רצית הכול לעצמך ולא התחלקת עם מה שיש לך. יש סיכוי למחלות ובעיות בריאות של כבד, וכולסטרול בדם. השמנת יתר. כמו כן דיברת ללא הפוגה ולא נתת לבן זוגך מקום ביטוי. לא אפשרת הקשבה.

"התינוק"- גלגול מספר 4

לאלה שנולדו ב-4, 13, 22, ו31 לחודש.

בעבר היית עבד לעבודה קשה, פועל במפעל שעובד עם כרטיס, היית חייב לעבוד שעות רבות ופרי עמלך היה פרוטות . חסכת כספים. היית קמצן. חסר ביטחון אישי, רגשי או כלכלי. ושמרת מתחת לבלטות את כספך. שיחקת אותה ילד קטן של אימא ואבא כדי שידאגו לך. היית תינוק מגודל שלא רוצה לקחת אחריות. מרובע וצר אופקים עד כדי פחד טוטאלי לצאת מהבית.

היית שתלטן על אחיך ורצית את כל הירושה של המשפחה. עשית הכול בבית כדי שההורים יאהבו אותך. היית לובש את בגדי אימא או אבא ורוצה להיות כמותם. היית משעמם וכמו רובוט.

 "החמדן" - גלגול מספר 5

למי שנולד ב-5 לחודש, 14, ו23 .

בעבר היית גנב, ג'יגולו, או חשפן ,מכור לתאוות הגוף. אהבת מין ,אוכל, ספורט. כל הזמן באובססיה וחמדנות. לא אמרת לא לעוד כסף או לשחיתות. היית אוכל חזיר ביום כיפור. נגעת בקטינות והשתתפת באורגיות סוערות. לא בחלת לנסות כל דבר. נכנסת לכל מקום ונסת בעולם. אי אפשר היה למצוא אותך במקום אחד. גם נפשית היית עצבני ואפילו משוגע שנכנס לקטטות. רוב בסיכויים שפיתית את התמימה שבנשים, והלכת דו קרב על חתיכת גבינה. עברת תהפוכות ושינויים.

" ההיפוכונדר "- גלגול מספר 6

לנולדים ב-6, 15, 24  לחודש.

בעבר היית פרנואיד, וחששן. פדנט בטירוף, ולא יכול להימצא בסביבה לא הרמונית, נקייה וסטרילית, בוודאי הגעת לרופא או לבית חולים על כל מאכל לא טוב שדמיינת. היית היפוכונדר.

כל הרופאים והאחיות הכירו אותך במתחזה לחולה. חיפשת תשומת לב מהמין הנשי ומאימא. לא יכולת בלעדיהן. היית מתנקה הרבה פעמים ביום, ומסדר את המקרר. כל פירור על הרצפה שיגע אותך.אהבת פורנו ולא הפסקת להציץ בתמונות ובבחורות ערומות. היו תקופות שהיית חולה מדומה ואף עברת ניתוחים לשינוי מין או ליופי ואסטטיקה. היית זונה.

"חנון" - גלגול מספר 7

לאלה שנולדו ב-7, 16, 25 לחודש

בעבר היית חנון עם משקפיים. אהבת לחקור את מהלך הנמלים על האדמה ואת התולעת בזבל.

הטבע עניין אותך וחקרת אותו עד כדי התרחקות ופרישות מהחברה. גם נפלת למצבים בהם איבדת דרכך ביער, ומצאו אותך במקרה, גם חווית סכנות מחיות טרף מפחידות כשהחלטת לחיות לבד ביער או באי בודד. אחרים החליטו לפרוש לכת או נכנסו לדת בצורה קיצונית, נהיית כומר והתחתנת עם האלוהים. פרשת מחיי מין ונישואין. את החלטת להיכנס למנזר ולשתוק. האמנת שכך תזכי בגן עדן ושאלוהים אוהב אותך.

"הרודן"- גלגול מספר 8

לאלה שנולדו ב-8, 17, 26, לחודש.

בעבר באת ממשפחה  ענייה ,  לא היה מה לאכול , נשלחת למוסד. או היית יתום ונאלצת לגנוב את המזון. כשגדלת  היית מענה אחרים, מארגן רצח או העלאת קורבנות. מוכן לעשות הכול בשביל מעמד או כסף. חשקת באשת רעך ופיתית אותה לא הסתפקת בזה והיית מוכן לגנוב ולשקר העיקר להשיג את מבוקשך. כמו כן היית עני מרוד או עשיר מופלג. השתמשת בכסף כדי לקנות את מה שאתה רוצה. והשפעת כרודן ללא רחמים. כסף וכוח התוו את דרכך. ללא מצפון היית מלווה בריבית ולוקח מיסים גבוהים. רוב הסיכויים שהכניסו אותך לבית יתומים או מוסד סגור אחר.

"הפרייר"- גלגול מספר 9

לאלה שנולדו ב- 9 ,18, 27 לחודש.

בעבר היית "פרייר" של כולם, בקשו ממך לטפל ולדאוג לזקנים, לילדים או לאחיך. לא היו לך חיים משלך ולמדת לוותר ולהיכנע. היית העבד, היית הסמרטוט של הבית. הקדשת את חייך לטיפול בהורה חולה או חתול. ידעת אובדן, נשארת ללא קרוב. עזבו אותך והיית צריך לשקם את עצמך לבד. היית חייל במלחמות וראית את כל חייהם של חבריך הולכים. נאבקת לקיומך. הלכת מכות ברחוב מול קבוצות, נאלצת לשרוד משיטפון, או פציעה בתאונה, חייך ללא רגל או יד, עברת שיקום.

 

מהו הגורל? מה באנו לאזן בגלגול הזה?

המספר שלך הוא סיכום כל ספרות תאריך הלידה המלא וצמצומו לספרה בודדת.

לדוגמא:   14.9.1976     1+4+9+1+9+7+6   = 37=10=1

  להגיע ל"הגשמה עצמית"- קארמה 1

בחיים אלה מטלטל בין אגואיזם לבין פליזריות. לומד איך לעזור לעצמך, ולבין את עצמך ולהיות עצמאי. ככל שתהיה תלוי באחרים כך תצא מהאיזון. מי שלא איתך שילך ואלה שיישארו ירוויחו. מכישוריך המופלאים ושכלך ואישיותך הקורנת. מטרת הגלגול היא למצוא את סיפוק האני לבין כבוד הזולת, כאשר הדגש הוא על הצרכים הפסיכולוגיים שלך. לא האגואיסטיים. והכול לאט ובהדרגה יגע לאיזון ואהבה.

 "להבין את הערך " - קארמה 2

בחיים אילו סובל מחרדות ורגשי אשם לא מוסברים, רוצה להיות אחד כמו כולם. זקוק לבנות את עולם הערכים שלך לבד , בצד הטוב אתה צריך להלחם על ערכיך ועל כל דבר שרוצה, שום דבר לא בא בקלות, יש סיכוי להתייאש מהר ויש סיכוי שאתה חזק ומשיג מהמלחמה לפחות חלקית את האושר שיעזור לשקט ואיזון. אפשר להיעזר בהיפנוזה ברגרסיה לשחרור פחדים. ותגיע לאהבה.

 "ליצור תקשורת" - קארמה 3

בחיים אלה מגיע עם הצורך האין סופי לחופש וידע ולימודים. אך כל זה מרחיק אותך מאנשים וקשרים אינטימיים ורגשיים. הדרך לאיזון מגיעה דרך קשרים עם אנשים. חייב ללמוד לתקשר בקלילות להתמזג עם הסביבה, לייצב עצמך וליישם את התיאוריות והידע. תקשורת היא מילת המפתח.לא להשאיר דברים באמצע. וכך תגיע לאיזון הנכסף ולאהבה.

"להקשיב לאבא ואימא"- קארמה 4

בחיים אלה צריך ללמוד איך לנגן כינור קטן , איך להיות ילד ולא האחראי, איך לעשות מה שההורים מבקשים ממך ומה שמשפחתך דורשת בדברים הקטנים. לא צריך להגיע להישגים, ולא קריירה. אלא לשמור על המשפחה. הבעיות שלך הן הרגשנות, קשה לך להסתפק בראש קטן. כדי שלא יגידו לך שאתה כישלון. אך דווקא בכך שתשאיר את התהילה לאחרים תגיע לבגרות והבשלה רגשיים. לשקט הפנימי ולאיזון ולאהבה.

"להיות אבא גאה"- קארמה 5

בחיים האלה אתה מוצא עצמך כשחקן ראשי בחלומות בהקיץ. הדמיון מפותח כמו של ילד. עליך להתחיל ליישם את החלום, לא להסתפק בתיאוריות, צריך להיות מאורגן, יעיל ומנהל. כדי להגשים חלומות.אחת הדרכים היא להביא ילד לעולם ומשפחה. הכיוון חייב להיות לכיוון טובת הכלל, ולראות את עצמך באור נכון ומציאותי, אז משמעת עצמית ומציאות תוביל לאיזון ולשקט ולאהבה.

"לטפל באחרים"-  קארמה 6

בחיים אלה אתה סובל מפרנויה, היסטריה והיפוכונדריה. חוש הארגון גרוע, מתקשה להשלים משימות, תמיד ממהר.דרך אמונה ומחשבה חיובית יכול להגיע לאיזון ולא לחלות, חייב להתרכז בארגון המעשי של החיים, בעבודה, ושירות. לפתח את היכולת הטבעית לעזור לבני אדם.  יש לך יכולת ריפוי טבעית. אם תסתכל קדימה ותתכנן את העתיד, תגיע לאיזון הנכסף להרמוניה  שלימות ואהבה.

"ליצור שיתוף והרמוניה" - קארמה 7

בחיים אלה צריך ללמוד לראות את עצמך באור נכון להיות פחות אגוצנטרי, לוותר על חשיבות עצמית, . להיות גאה במתן אמיתי והגורל ימצא דרך להביא לך את האנשים שאכן זקוקים לך, כמו אישה וילדים שדרכם תלמד להיות פחות אגואיסט ולהקדיש להם את תשומת הלב. יש סיכוי טוב לרווקות מאוחרת וגירושין כי מרגיש יחידה נפרדת , אך לא זאת הדרך לאיזון. אלה ביכולת להתפשר עם אלה שזקוקים לך להגיע להבנה איזון ואהבה.

"שחרור ושינוי"-  קארמה 8

בחיים אלה אתה נאלץ לעבור גיהינום אשר רק ע"י שינוי קיצוני או קירבה למוות , תוכל להתחיל לשחרר את מה קרה בגלגול קודם. זמן  לצאת לחיים חדשים. הכוונה ליפול כלכלית ולהתחיל מההתחלה, או לעבור למדינה חדשה ולהתחיל הכול מהתחלה, ואז לבנות מערכת ערכים חדשה לחיים שלא מבוססת לא על כוח, כסף או מעמד. יכול לחוות חוויות מיסטיות יוצאות דופן ליפול בקנאה ורכושנות או שליטה ע"י מין. כדי להגיע לאיזון  ואהבה חייב מהפך קיצוני או מוות סימבולי.

 

"להחכים ולהתפתח רוחנית"- קארמה 9

בחיים האלה צריך להיות אדם המפתח את החכמה האישית והאינטואיציה שלך, לא להקשיב יותר מדי לצרות של אחרים, חייב לימודים כדי להרחיב ידע. דרך נוספת היא להתפתח ע"י נסיעות. עושה יותר ממה שדורשים ממך  ומוכן לחוות חוויות יוצאות דופן. הדרך היא לפתח חכמה טבעית להאמין , ולתפוס את הרעיון לא את הפרטים. צריך לעזוב את החברים התלויים בך ולהתפתח, כך תגיע לאמת ולאיזון ולשקט ואהבה.

 

 

להלן דוגמא לגילגול  6 המלא :

 

'המרפא הטבעי'

 

בעבר (בגילגול) סבלת עינויים פיזיים או נפשיים, אולי היה נרדף והביא איתו לחיים אלה את כל הפחדים והפנטזיות.

 

האדם עשוי לסבול מחוסר ביטחון תקופתי. מרגיש נפגע מכל עלבון ולא משנה אם הפגיעה אמיתית או

 

מדומה. מקיף עצמו בענן של פסימיות , תחושה שלא מעריכים אותו, ולא מעריכים את האהבה שהוא

 

מעניק והוא חסר אמון להתפתחותם החיובית של דברים ונסיבות.

 

לא מאמין באהבתם של אנשים כלפיו וסובל מפרנויה גלויה או סמויה. הטיפוס מסתגר בתוך עצמו גם

 

כשהוא נהנה מחברת אנשים. תת הכרתית כאילו מטפח את כאב הראש והצער מגלגול קודם. הכרתית לא

 

יודע מדוע הוא עושה זאת. הוא יודע רק שרע לו. בדרך כלל בולע את הדמעות והכאב פנימה.

 

החיי היום יום ובעיקר בעבודה הוא מארגן גרוע. מתקשה להשלים משימות עד תומן, תמיד ממהר ואף

 

פעם לא מספיק, חי יותר מדי בתוך עצמו עם חרדות והפחדים שלו. מתקשה לפתוח את עצמו לדרישות

 

היום יום. כמו כן חוסר האמון שלו והפסימיות שבו מציבים מכשולים בדרכו לביצוע מוצלח של משימות.

 

לפעמים צצות מחלות פיזיות שנובעות מרקע פסיכיאטרי. המחלות האלה עלולות לחלוף בפתאומיות

 

מהירה .

 

הפתרון: לפתח אמונה והלך רוח מחשבה חיובית . להתרכז בארגון המעשי של החיים לפתח את הנטייה

 

הטבעית שלו לעזור לבני אדם אך לא מתוך הלך רוח פסימי אלא מתוך הכרה אישית שלו. המקור היחידי

 

כמעט לבעיותיו בעצם הן המחשבות הנגטיביות שלו.

 

צריך ללמוד במשך הזמן לקבל אנשים כמו שה ולבקר אותם פחות. חייב ללמוד במשך הזמן לקבל אנשים

 

כמו שהם ולבקר אותם פחות. חייב ללמוד להסתכל קדימה ולתכנן את העתיד ולא לדשדש בסבל שנמצא

 

בפנים ואז הוא גם המרפא הטבעי של עצמו ושל כולם.

 

 

פריסת גלגולים

 

 

באמצעות פריסה זו ניתן להבין ולפתור "חורים שחורים", כמו: בעיות בריאות בלתי מוסברות, פחדים לא הגיוניים וכו' שנובעים מגלגולים קודמים. בפתיחה אפשר למצוא משהו רלוונטי לחיים הנוכחיים, מסר למצב היום.

 

 

·         יש להצטייד בשתי חפיסות קלפים: בקלפי הסדרה הראשית מחפיסת הריידר ובחפיסת קלפים שלמה אחרת.

 

 

                                                             

                                                                 3

 

                                8                                                              4

 

 

                                                                 1

                                                                 2

                               

                                 7                                                             5

 

 

                                                                

                                                                 6

 

 

השואל מושך 8 קלפים:

קלף אחד בלבד, הראשון, מהמערכת הראשית (מקלפי הריידר).

7 קלפים נוספים מהחבילה השניה.

 

מיקום הקלפים:

1 = המהות המופשטת של הגלגול הקודם (דוגמא: קלף הכוח – אדם שבגלגול קודם בא לחוות כוח).

2 = הבעיה/הקושי שהיה באותו גלגול, בעיה שנסחבה ועברה לגלגול הנוכחי.

3 = מה היה השיא לטוב או לרע באותו גלגול.

4 = משפחתו של השואל.

 

5 = עבודתו/עיסוקו.

6 = חיי הרגש שלו.

7 = רגע המוות.

8 = התיקון/ הלקח לגלגול הנוכחי.

 

הערות:

* יש קשר בין הקלפים 1, 2 ו – 8. שאר הקלפים משלימים את התמונה.

* אפשר לכוון את הפתיחה לגלגול מסוים ע"י:

1 - כוונה מראש לראות את גלגול מסוים.

2 – פיתוח והרחבת הפריסה ע"י הוספת קלפים על מיקום מסוים.

3 - אפשר להוציא קלפים על שאלות ספציפיות, כמו מה היה לי בגלגול עם בעלי או מה קרה עם הבן שלי אז איזה קשר היה לנו אז, אך חשוב לשאול מה אני למדה מכך.