ENGLISH

למה באנו לגליגול הזה

מהו הגורל? מה באנו לאזן בגלגול הזה? המספר שלך הוא סיכום כל ספרות תאריך הלידה המלא וצימצומו לסיפרה בודדת.

מהו הגורל? מה באנו לאזן בגלגול הזה?

המספר שלך הוא סיכום כל ספרות תאריך הלידה המלא וצימצומו לסיפרה בודדת.

לדוגמא:   14.9.1976     1+4+9+1+9+7+6   = 37=10=1

  להגיע ל"הגשמה עצמית"- קארמה 1

בחיים אלה מטלטל בין אגואיזם לבין פליזריות. לומד איך לעזור לעצמך, ולבין את עצמך ולהיות עצמאי. ככל שתהיה תלוי באחרים כך תצא מהאיזון. מי שלא איתך שילך ואלה שישארו ירוויחו. מכישוריך המופלאים ושכלך ואישיותך הקורנת. מטרת הגלגול היא למצוא את סיפוק האני לבין כבוד הזולת, כאשר הדגש הוא על הצרכים הפסיכולוגיים שלך. לא האגואיסטיים. והכל לאט ובהדרגה יגע לאיזון ואהבה.

 "להבין את הערך " - קארמה 2

בחיים אילו סובל מחרדות וריגשי אשם לא מוסברים, רוצה להיות אחד כמו כולם. זקוק לבנות את עולם הערכים שלך לבד , בצד הטוב אתה צריך להלחם על ערכיך ועל כל דבר שרוצה, שום דבר לא בא בקלות, יש סיכוי להתייאש מהר ויש סיכוי שאתה חזק ומשיג מהמלחמה לפחות חלקית את האושר שיעזור לשקט ואיזון. אפשר להעזר בהיפנוזה בריגרסיה לשיחרור פחדים. ותגיע לאהבה.

 "ליצור תקשורת" - קארמה 3

בחיים אלה מגיע עם הצורך האין סופי לחופש וידע ולימודים. אך כל זה מרחיק אותך מאנשים וקשרים אינטימיים וריגשיים. הדרך לאיזון מגיעה דרך קשרים עם אנשים. חייב ללמוד לתקשר בקלילות להתמזג עם הסביבה, לייצב עצמך וליישם את התיאוריות והידע. תיקשורת היא מילת המפתח.לא להשאיר דברים באמצע. וכך תגיע לאיזון הנכסף ולאהבה.

"להקשיב לאבא ואמא"- קארמה 4

בחיים אלה צריך ללמוד איך לנגן כינור קטן , איך להיות ילד ולא האחראי, איך לעשות מה שההורים מבקשים ממך ומה שמשפחתך דורשת בדברים הקטנים. לא צריך להגיע להישגים, ולא קריירה. אלה לשמור על המשפחה. הבעיות שלך הן הרגשנות, קשה לך להסתפק בראש קטן. כדי שלא יגידו לך שאתה כישלון. אך דווקא בכך שתשאיר את התהילה לאחרים תגיע לבגרות והבשלה ריגשיים. לשקט הפנימי ולאיזון ולאהבה.

"להיות אבא גאה"- קארמה 5

בחיים האלה אתה מוצא עצמך כשחקן ראשי בחלומות בהקיץ. הדימיון מפותח כמו של ילד. עליך להתחיל ליישם את החלום, לא להסתפק בתאוריות, צריך להיות מאורגן, יעל ומנהל. כדי להגשים חלומות.אחת הדרכים היא להביא ילד לעולם ומשפחה. הכיוון חייב להיות לכיוון טובת הכלל, ולראות את עצמו באור נכון ומציאותי, אז משמעת עצמית ומציאות תוביל לאיזון ולשקט ולאהבה.

"לטפל באחרים"-  קארמה 6

בחיים אלה אתה סובל מפרנויה היסטריה והיפוכונדריה. חוש הארגון גרוע, מתקשה להשלים משימות, תמיד ממהר.דרך אמונה ומחשבה חיובית יכול להגיע לאיזון ולא לחלות, חייב להתרכז בארגון המעשי של החיים, בעבודה, ושירות. לפתח את היכולת הטבעית לעזור לבני אדם.  יש לך יכולת ריפוי טבעית. אם תסתכל קדימה ותתכנן את העתיד, תגיע לאיזון הנכסף להרמוניה  שלימות ואהבה.

"ליצור שיתוף והרמוניה" - קארמה 7

בחיים אלה צריך ללמוד לראות את עצמך באור נכון להיות פחות אגוצנטרי, לוותר על חשיבות עצמית, . להיות גאה במתן אמיתי והגורל ימצא דרך להביא לך את האנשים שאכן זקוקים לך, כמו אישה וילדים שדרכם תלמד להיות פחות אגואיסט ולהקדיש להם את תשומת הלב. יש סיכוי טוב לרווקות מאוחרת וגירושין כי מרגיש יחידה נפרדת , אך לא זאת הדרך לאיזון. אלה ביכולת להתפשר עם אלה שזקוקים לך להגיע להבנה איזון ואהבה.

"שיחרור ושינוי"-  קארמה 8

בחיים אלה אתה נאלץ לעבור גיהינום אשר רק ע"י שינוי קיצוני או קירבה למוות , תוכל להתחיל לשחרר את מה קרה בגלגול קודם. זמן  לצאת לחיים חדשים. הכוונה ליפול כלכלית ולהתחיל מההתחלה, או לעבור למדינה חדשה ולהתחיל הכל מהתחלה, ואז לבנות מערכת ערכים חדשה לחיים שלא מבוססת לא על כוח, כסף או מעמד. יכול לחוות חוויות מיסטיות יוצאות דופן ליפול בקנאה ורכושנות או שליטה ע"י מין. כדי להגיע לאיזון  ואהבה חייב מהפך קיצוני או מוות סימבולי.

 

"להחכים ולהתפתח רוחנית"- קארמה 9

בחיים האלה צריך להיות אדם המפתח את החכמה האישית והאינטואיציה שלך, לא להקשיב יותר מדי לצרות של אחרים, חייב לימודים כדי להרחיב ידע. דרך נוספת היא להתפתח ע"י נסיעות. עושה יותר ממה שדורשים ממך  ומוכן לחוות חוויות יוצאות דופן. הדרך היא לפתח חכמה טיבעית להאמין , ולתפוס את הרעיון לא את הפרטים. צריך לעזוב את החברים התלויים בך ולהתפתח, כך תגיע לאמת ולאיזון ולשקט ואהבה.


תגובות למאמר

הוסף תגובה

שם:
אימייל:
נושא התגובה:
תגובה:

תגובות למאמר